Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Archiv pozvánek

Na tomto místě najdete již proběhlé akce. Zpět na aktuální pozvánky.

Týden rané péče 2013

Od pondělí 25. listopadu do neděle 1. prosince bude probíhat již šestý ročník celonárodní akce na podporu rodin s postiženými dětmi „Týden rané péče.“ Hlavním organizátorem je Společnost pro ranou péči, ke které se připojilo na třicet regionálních poskytovatelů rané péče z celé ČR.

Raná péče je terénní služba pro rodiny s postiženými dětmi ve věku 0 – 7 let, asistentky navštěvují rodiny v místě bydliště a suplují tak službu ústavní léčby. Díky rané péči nemusejí postižené děti do ústavu a mohou vyrůstat v péči svých rodin. V ČR působí na 46 takových pracovišť – stát je zřizovatelem je jediného z nich!

Tématem šestého ročníku TÝDNE RANÉ PÉČE (25. 11. – 1. 12. 2013) je informovat veřejnost, jakým způsobem mohou pomáhat rodinám s postiženými dětmi. Nejde o peníze ale o schopnost naslouchat, toleranci, porozumění. Každý z nás může mít ve svém okolí rodinu s dítětem s postižením, potkáváme je na ulici, v městské dopravě, u lékaře. Cílem kampaně je přiblížit radosti i strasti rodičů s handicapovaným dítětem široké veřejnosti, protože porozumění a spolupráce pomáhá více než cokoli jiného.

 

Vloženo: 13.11.2013 20:31
Naposledy upraveno: 15.11.2013 7:34

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Psychoterapeutická ...
Stočesová; Čáp
obalka
Život je příliš ...
Alain Samson
obalka
Teorie terapie ...
Carl R. Rogers
obalka
Věčná touha ...
Bärbel Wardetzki
obalka
Strach z nemocí
Morschitzky; Hartl
obalka
Psychologické typy
Carl G. Jung
obalka
Vazba v psychoterapii
David J. Wallin

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace