Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Archiv pozvánek

Na tomto místě najdete již proběhlé akce. Zpět na aktuální pozvánky.

Pozvánka Kulatý stůl k financování sociálních služeb

Praha, Hotel Olšanka (Táboritská 1000/23, Praha 3)
19. 6. 2012

Dne 19. 6. 2012 pořádá Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR v pražském hotelu Olšanka konferenci a kulatý stůl, který by měl přinést odpovědi na otázky k dofinancování sociálních služeb.

Ani po nedávném navýšení objemu státních dotací o 140 mil. Kč nezmizel problém s podfinancováním sociálních služeb, který může vést u některých až k jejich zániku. Řada poskytovatelů má oprávněné obavy a k Ministerstvu práce a sociálních věcí směřují jejich dotazy ohledně roku 2013: zda se změní systém financování, zda se vyřeší problémy s tzv. individuálními projekty hrazenými z prostředků EU a s jejich udržitelností, zda bude zavedena finanční participace krajů a měst, příp. i rodinných příslušníků. Další řadu otazníků budí pak připravovaný zákon o dlouhodobé péči.

Diskutovat o výše zmíněných závažných tématech přijdou ministři Jaromír Drábek a Leoš Heger, předseda Asociace krajů ČR a hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek, poslankyně Lenka Kohoutová, senátor Pavel Čáslava, výkonný místopředseda Svazu měst a obcí Jaromír Jech a prezident Unie zaměstnavatelských svazů Pavel Dušek. Moderátorem setkání bude prezident Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Jiří Horecký.

Program setkání ke stažení zde.

Vloženo: 6.6.2012 9:54
Naposledy upraveno: 14.10.2013 11:48

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Psychoterapeutická ...
Stočesová; Čáp
obalka
Život je příliš ...
Alain Samson
obalka
Teorie terapie ...
Carl R. Rogers
obalka
Věčná touha ...
Bärbel Wardetzki
obalka
Strach z nemocí
Morschitzky; Hartl
obalka
Psychologické typy
Carl G. Jung
obalka
Vazba v psychoterapii
David J. Wallin

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace