Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Archiv pozvánek

Na tomto místě najdete již proběhlé akce. Zpět na aktuální pozvánky.

Konference "Zdraví a sociální začleňování"

 
Agentura pro sociální začleňování zve na odbornou konferenci na téma "Zdraví a sociální začleňování". Cílem konference je na národní úrovni propojit aktéry působící v oblasti zlepšování zdraví sociálně vyloučených osob napříč spektrem zaměření (lékařská péče, výzkum, zkušenosti v obcích, tvorba politik), sdílet dobré praxe a vytvořit návrhy na posílení činnosti vzájemnou spoluprací.
 
KDY: 29. červen 2017,
 
Pořádá: Agentura pro sociální začleňování, ÚV ČR
 
Kvalita lidského zdraví je úzce provázána se sociálním začleněním člověka do společnosti. Sociodemografické faktory jako jsou stupeň formálního vzdělání, odborná kvalifikace, lokalita bydliště, ale také etnicita, gender, věk a společenská třída jsou prokázanými proměnnými, které hrají klíčovou roli v přístupu lidí ke zdraví, včetně orientace ve zdravotnickém systému, důvěře ke zdravotnickým autoritám a míře využívání existujících zdravotních služeb.
 
Program konference naleznete ZDE.
 
Výstupy: Vznik pracovní skupiny/skupin zaměřených na zdraví a sociální začleňování a identifikace klíčových témat pro její/jejich činnost na základě potřeb zúčastněných aktérů
 
Dotazy k obsahu a logistice odborné konference zasílejte Markétě Procházkové a Daniele Mosaad Pěničkové z Agentury pro sociální začleňování na emailové adresy: prochazkova.marketa@vlada.cz nebo penickova.daniela@vlada.cz.

Vloženo: 26.6.2017 10:52

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Psychoterapeutická ...
Stočesová; Čáp
obalka
Život je příliš ...
Alain Samson
obalka
Teorie terapie ...
Carl R. Rogers
obalka
Věčná touha ...
Bärbel Wardetzki
obalka
Strach z nemocí
Morschitzky; Hartl
obalka
Psychologické typy
Carl G. Jung
obalka
Vazba v psychoterapii
David J. Wallin

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace