Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Archiv pozvánek

Na tomto místě najdete již proběhlé akce. Zpět na aktuální pozvánky.

Duševní zdraví - Reforma psychiatrické péče

 
Především pro zájemce působící v oblasti sociální práce je určen seminář pro odbornou veřejnost, který pořádá Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. Pokud je pro Vás aktuální téma duševního zdraví a Reformy psychiatrické péče, můžete se na seminář zdarma zaregistrovat zde. Seminář se koná 24. dubna 2019 v Praze, registraci prosím proveďte nejpozději do úterý 16. dubna.
 
Jak postupuje reforma psychiatrické péče, kde jsme v roce 2019? To prozradí Pavel Novák, regionální konzultant reformy psychiatrické péče, a jeho kolegové na semináři 24. dubna od 9 do 15 hod v Kampusu Hybernská (sál 2D - 2. patro, budova D). Dosavadní úspěch reformy lze nejlépe ukázat na činnosti Center duševního zdraví, zástupci jednoho z pražských center nám představí jeho fungování v praxi. Pokud se chcete semináře zúčastnit, prosíme o potvrzení účasti do 16. dubna 2019, a to vyplněním formuláře zde. Účast na semináři je po registraci zdarma. Během akce bude zajištěno drobné občerstvení.
 
Seminář navazuje na projekt SALZBURG SEMINARS, jehož cílem je mezinárodní vzdělávání lékařů a následné sdílení získaných znalostí.
 
 

Vloženo: 10.4.2019 10:17

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Psychoterapeutická ...
Stočesová; Čáp
obalka
Život je příliš ...
Alain Samson
obalka
Teorie terapie ...
Carl R. Rogers
obalka
Věčná touha ...
Bärbel Wardetzki
obalka
Strach z nemocí
Morschitzky; Hartl
obalka
Psychologické typy
Carl G. Jung
obalka
Vazba v psychoterapii
David J. Wallin

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace