Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Archiv pozvánek

Na tomto místě najdete již proběhlé akce. Zpět na aktuální pozvánky.

Mezinárodní konference: Média, migranti a společnost

Multikulturní centrum Praha pořádá ve dnech 4. - 5. prosince 2012 dvoudenní mezinárodní konferenci s názvem "Média, migranti a společnost". Hlavním tématem diskuze bude role médií jako prostředku pro integraci migrantů a soužití v mnohonárodnostních lokalitách.

První den konference se zaměří na otázku zapojení migrantů v hostitelských společnostech na území České republiky, Evropy i Spojených států. Chceme diskutovat o možnostech jejich aktivního začlenění do společnosti, zejména prostřednictvím médií.

Druhý den konference věnuje pozornost potřebě a podpoře sociálního soužití a mezikulturního dialogu na lokální úrovni v multikulturních městských čtvrtích. Sociální média jsou prezentována jako jeden z prostředků podpory sociální koheze a zvýšení kvality života mezi obyvateli multukulturních lokalit. Zároveň napomáhají ke zlepšení obrazu o těchto lokalitách.

Účast na konferenci potvrdili projektoví partneři z Německa, Nizozemí i Velké Británie, dále novináři z americké organizace New America Media i akademici z University of New York in Prague.

Vloženo: 29.11.2012 20:59
Naposledy upraveno: 14.10.2013 12:38

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Psychoterapeutická ...
Stočesová; Čáp
obalka
Život je příliš ...
Alain Samson
obalka
Teorie terapie ...
Carl R. Rogers
obalka
Věčná touha ...
Bärbel Wardetzki
obalka
Strach z nemocí
Morschitzky; Hartl
obalka
Psychologické typy
Carl G. Jung
obalka
Vazba v psychoterapii
David J. Wallin

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace