Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Archiv pozvánek

Na tomto místě najdete již proběhlé akce. Zpět na aktuální pozvánky.

Workshop: Komunitní bydlení (nejen) pro seniory

Dne 21. listopadu 2013 se uskuteční workshop na téma: Komunitní bydlení (nejen) pro seniory. Akce proběhne v Brně (Otevřená zahrada, Údolní 33, 602 00) od 9:30 do 16:45 hodin. Zve Nadace Heinrich-Böll-Stiftung, Centrum kvality bydlení a síť Zdravá města ČR.
 
Cílem workshopu je představit koncepty a formy komunitního bydlení. Účastníci se seznámí s teoretickým rámcem, dozvědí se o možnostech architektonických konceptů, nebo o dalších socioekonomických souvislostech komunitního bydlení pro seniory. Prezentované budou jak příklady ze zahraničí, tak i nová koncepce bydlení pro seniory zpracovaná MPSV ČR či zkušenosti s přípravou modelového řešení komunitního bydlení pro seniory v Brně. Nedílnou součástí workshopu je odpolední moderovaná diskuze nad tématem.
 
Workshop je určen především zástupcům měst a obcí (politické reprezentaci i zástupcům úřadu), zástupcům ministerstev a dalších odborných institucí či neziskových organizací, ale např. i developerům a dalším, kteří se zajímají o alternativní možnosti tvorby bydlení pro seniory nebo jiné specifické skupiny obyvatel. Workshop je kapacitně omezen pro 15 - 20 předem registrovaných účastníků.
 
 
Účast na semináři je bez registračního poplatku, registrace je však nutná. Registrovat se můžete do 17. listopadu 2013 na tomto odkaze: www.ZdravaMesta.cz/workshop-komunitni-bydleni. Více informací k tématu workshopu na Tichy@unitarch.eu

Kontaktní e-mail: Tichy@unitarch.eu

Vloženo: 31.10.2013 8:22

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Psychoterapeutická ...
Stočesová; Čáp
obalka
Život je příliš ...
Alain Samson
obalka
Teorie terapie ...
Carl R. Rogers
obalka
Věčná touha ...
Bärbel Wardetzki
obalka
Strach z nemocí
Morschitzky; Hartl
obalka
Psychologické typy
Carl G. Jung
obalka
Vazba v psychoterapii
David J. Wallin

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace