Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Archiv pozvánek

Na tomto místě najdete již proběhlé akce. Zpět na aktuální pozvánky.

Koncert pro podporu Tříkálové sbírky

Tradiční Tříkrálový koncert oslavující lidskou solidaritu proběhne v neděli 5. ledna od 18.00 v Městském divadle v Brně. I letos bude koncert v přímém přenosu vysílat Česká televize.

Jeviště brněnského divadla bude hostit legendárního zpěváka, kytaristu, skladatele a textaře Vladimíra Mišíka, vystoupí i finalistka pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska Anna Veselovská. Nejen mladší diváky potěší vystoupení předních českých pop-rockových skupin Chinaski a Mandrage. Akcí bude opět provázet Martina Kociánová a Jan Čenský.

Skrze reportážní kamery nahlédneme do míst, kde pomáhá Charita. Oblastní charita působící v Poličce představí pomoc lidem s mentálním postižením v AC Dílnách. Charita Ostrava poodhalí příběh klientky, která v rámci pomoci lidem v nouzi a bez domova dostala novou šanci v projektu startovací byty. A plzeňský Domov svatého Aloise divákům představí, jak se věnuje klientům s Alzheimerovou nemocí.

Během koncertu, ale i v době celé Tříkrálové sbírky Charity ČR, můžete zaslat dárcovskou sms* ve tvaru: DMS KOLEDA na číslo 87777. Z výtěžku sbírky poté Charita Česká republika celoročně pomáhá těm, kdo si sami pomoci nedokáží.
 

Vloženo: 18.12.2013 10:05

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Psychoterapeutická ...
Stočesová; Čáp
obalka
Život je příliš ...
Alain Samson
obalka
Teorie terapie ...
Carl R. Rogers
obalka
Věčná touha ...
Bärbel Wardetzki
obalka
Strach z nemocí
Morschitzky; Hartl
obalka
Psychologické typy
Carl G. Jung
obalka
Vazba v psychoterapii
David J. Wallin

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace