Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Archiv pozvánek

Na tomto místě najdete již proběhlé akce. Zpět na aktuální pozvánky.

Den otevřených dveří oboru Čeština v komunikaci neslyšících

Pro zájemce o studium na Filozofické fakultě UK v Praze se uskuteční 11. ledna 2014 Den otevřených dveří oboru Čeština v komunikaci neslyšících. Všichni zájemci o studium jsou na den otevřených dveří srdečně zváni.
 
Akce proběhne v sobotu 11. ledna 2014 v 16.00 (bakalářské studium) a v 17.00 (navazující magisterské studium) v místnosti č. 18 v hlavní budově Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze na náměstí Jana Palacha 2, Praha 1 (zastávka metra A Staroměstská - mapa).
 
Při dni otevřených dveří bude zajištěno simultánní tlumočení český jazyk/český znakový jazyk, simultánní přepis mluvené češtiny; v učebně je sálová indukční smyčka.
 
Dozvíte se, jak se budou vypadat přijímací zkoušky, jak se připravit na přijímací zkoušky, co budete studovat, kde budete studovat, jak budete studovat, s kým budete studovat, kdo Vás bude učit a mnoho dalších informací o tomto oboru.
 
V příštím roce budeme otevírat jednooborové a dvouoborové tříleté prezenční bakalářské studium a dvouleté navazující prezenční magisterské studium. Přihlášky je nutno odevzdat do 28. 2. 2013.
 
Přípravný kurz pro neslyšící uchazeče o studium bakalářského oboru Čeština v komunikaci neslyšících, jejichž prvním jazykem je český znakový jazyk, proběhne vždy v pátek: 28. 2., 14. 3., 28. 3., 11. 4. a 25. 4. 2014 od 16.00 hodin. Cena kurzu: 1 600,- Kč. Přihlášku je nutno zaslat emailem do 3. 2. 2013 Mgr. Radce Novákové na adresu: radka.novakova@ff.cuni.cz
 
Více informací o oboru Čeština v komunikaci neslyšících – ZDE
 
Na shledání se těší pracovníci Ústavu jazyků a komunikace neslyšících a studenti oboru Čeština v komunikaci neslyšících.
 
Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Okrouhlíková, Ph.D., lenka.okrouhlikova@ff.cuni.cz

Kontaktní e-mail: lenka.okrouhlikova@ff.cuni.cz, radka.novakova@ff.cuni.cz

Vloženo: 21.12.2013 12:33

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Psychoterapeutická ...
Stočesová; Čáp
obalka
Život je příliš ...
Alain Samson
obalka
Teorie terapie ...
Carl R. Rogers
obalka
Věčná touha ...
Bärbel Wardetzki
obalka
Strach z nemocí
Morschitzky; Hartl
obalka
Psychologické typy
Carl G. Jung
obalka
Vazba v psychoterapii
David J. Wallin

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace