Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Aktuality

Blíží se uzavírka příjmu recenzí knih do Special English Issue 2014

Vydáno před 8 lety

Dne 31. ledna 2015 končíme s příjmem anglicky psaných recenzí knih do Special English Issue 2014, které vychází na konci února.

Přijímáme recenze knih o / pro / v sociální práci. Text v rozsahu od 6 do 8 tisíc znaků včetně mezer a skenokopie titulní strany knihy (ve formátu JPG, PDF apod. v rozlišení 300 DPi) zasílejte do e-mailové schránky roman.balaz@socialniprace.cz.

____________

Rubrika Recenze nabízí prostor všem zájemcům, kteří chtějí seznámit ostatní čtenáře se zajímavými knihami z oblasti sociální práce a příbuzných oborů. Na zveřejnění recenze je nutno se předem domluvit s redakcí. K recenzi připojte i skenokopii titulní strany recenzované knihy v rozlišení 300 DPi (v samostatném souboru).

Recenze knižní publikace je standardním literárním žánrem, dodržujte veškeré náležitosti recenze, které v závěru obohaťte o odpověď na otázku "V čem je daná kniha přínosem pro sociální práci, resp. sociální pracovníky a pracovnice v praxi, vzdělávání či výzkumu?"

Metodický návod pro psaní recenze.

Rozsah recenze je stanoven na 6000–8000 znaků včetně mezer, další náležitosti jsou stejné jako v případě poslání příspěvku do dalších publicistických rubrik. Recenze musí obsahovat bibliografický údaj o hodnocené knize (Daniela Vodáčková a kol.: Krizová intervence, Portál, Praha, 2002) a jméno autora recenze spolu s kontaktem.

 

... všechny aktuality

Nabídka nových knih

obalka
Psychoterapeutická ...
Stočesová; Čáp
obalka
Život je příliš ...
Alain Samson
obalka
Teorie terapie ...
Carl R. Rogers
obalka
Věčná touha ...
Bärbel Wardetzki
obalka
Strach z nemocí
Morschitzky; Hartl
obalka
Psychologické typy
Carl G. Jung
obalka
Vazba v psychoterapii
David J. Wallin

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace