Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Úvod » »

Kampaň Proč chudoba?

ilustrační foto

Vydáno před 12 lety

Česká televize se ve spolupráci s Člověkem v tísni zapojila do mezinárodního projektu "Proč chudoba?". Od 1. Prosince 2012 bude vysílat dokumenty a pořady na dané téma.

Proč chudoba? (Why Poverty?) je cross mediální projekt koordinovaný Evropskou vysílací unií (EBU), který chce s pomocí veřejnoprávních médií hledat odpověď na otázku, proč ve 21. století žije stále jedna miliarda lidí v chudobě. Zapojilo se do něj přes sedm desítek vysílatelů po celém světě včetně BBC Worldwide a díky tomu může tato kampaňoslovit zhruba 500 milionů diváků ve 180 zemích.

Česká televize v této souvislosti připravila dokument Chudoba cti netratí, který se zaměřuje na problematiku matek samoživitelek v ČR. Otázkám spojeným s chudobou se ale bude věnovat také ve svém zpravodajství nebo v pořadech Studio 6, Hydepark, Svět ČT, Máte slovo, Sama doma nebo Zprávičky, ve kterých budou mimo jiné diskutovat také hosté z neziskové organizace Člověk v tísni. Některé dokumenty z projektu Proč chudoba? Pak Člověk v tísni promítne na 15. Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který se uskuteční od 4. do 13. března 2013 v Praze.
 Sdílet text:

0

Diskuze

Všechny komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Vložit komentář

zapište číslo číslovkou: šest

... všechny zprávy

Nabídka nových knih

obalka
Psychoterapeutická ...
Stočesová; Čáp
obalka
Život je příliš ...
Alain Samson
obalka
Teorie terapie ...
Carl R. Rogers
obalka
Věčná touha ...
Bärbel Wardetzki
obalka
Strach z nemocí
Morschitzky; Hartl
obalka
Psychologické typy
Carl G. Jung
obalka
Vazba v psychoterapii
David J. Wallin

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace